W roku szkolnym 2019/2020 świetlica będzie czynna

od godziny 7:00. do 15.30

Dzieci z klas 1-3 zapraszamy do sali nr 6 (pierwsze piętro),

starszych uczniów przebywających na świetlicy do sali nr 1 (parter).

Chęć zapisu zgłaszać proszę w sekretariacie szkoły.

Karta zapisu na świetlicę dostępna w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej szkoły.

Prace dzieci w świetlicy

Dzieciaki w świetlicy zaskakują pomysłowością Cudeńka jakie tworzą, pod okiem pani Angeliki, cieszą oczy nas wszystkich Podejmują też tematy bardzo poważne i zajęły się ekologią

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i ludzie stoją   Brak dostępnego opisu zdjęcia.Obraz może zawierać: tekst „Jeden hektar lasu liściastego może wyprodukować stanowi dobowe zapotrzebowanie ponad ludzi. tlenu, co Anglicy wyliczyli, wyrzucane ciągu roku butelki politereftalanu (PET), ustawione da 28 mln utworzyły wysokości -krotną odległość Księżyca. Niezwykle wygodny matek dzieci- pieluchy jednorazowe, po zużyciu zajmują aż4 ozawartości vysypisk. Butelki, torebki śniadaniowe bądź torby zakupy stanowią mieci, ale zajmują dużo miejsca, niemal 30% 7% wszystkich odpadów. Styropianowa tacka do żywności rozkłada sięa Każda szklana butelka ponownie wprowadzona obiegu pozwala energię potrzebną do świecenia watowej przez 500 )' TRO PAPIER METAL”

Brak dostępnego opisu zdjęcia.