Rekrutacja

To nie jest zwyczajne miejsce! Tu spotkasz nadzwyczajnych ludzi. Dołącz do nas ! Zapraszamy przedszkolaków od 3 roku życia i uczniów od 1 do 8 klasy. Warunki są takie jak w prywatnej szkole ale bez czesnego! Mamy wszystko to co mieści się w pojęciu nowoczesnej i dobrze wyposażonej szkoły: klasy bogate w sprzęt multimedialny, dużo zajęć pozalekcyjnych, zaplecze sportowe, fachowców. Mamy jeszcze to „coś” co jest zdecydowanie ważniejsze w dzisiejszych czasach:

bezpieczną, małą szkołę rozwijającą poczucie wartości uczniów i wiarę we własne możliwości,

klimat zrozumienia i akceptacji dla niepełnosprawności, inności i różnorodności,

uczniów lubiących chodzić do szkoły, rozwijających tysiące najróżniejszych talentów,

aktywnych rodziców realizujących zadania nie do zrealizowania,

miejsce oparte na prawdziwych relacjach.

Dysponujemy kilkoma wolnymi miejscami na rok szkolny 2021/2022 w klasach 2-8, zachęcamy do składania dokumentów.

Klikając w link pobierzecie Państwo odpowiedni dokument.

Karty zgłoszenia składać prosimy w sekretariacie szkoły ul. Szkolna 5

lub w obecnej sytuacji epidemiologicznej skan dokumentu lub jego zdjęcie można podesłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat@spsosnowka.edu.pl   lub sp.sosnowka@interia.pl

W godzinach pracy szkoły pod nr telefonu 757610703 odpowiemy na wszelkie  pytania. Zapraszamy do kontaktu.