Telefon zaufania:

uprzejmie informujemy, że ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605) od 1 listopada br. zastąpiona będzie telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież będą mogły otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12. Telefon i czat internetowy będą czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Czat nie wymaga logowania oraz instalowania żadnej aplikacji. Połączenia telefonicznie nadal pozostaną bezpłatne, a rozmówcy będą mieli zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przekazuje informację dla Państwa:

przypominamy, że w ramach realizacji działań edukacyjnych w Programie dla szkół szkoły mogą korzystać z materiałów edukacyjnych dostępnych na stronie internetowej Programu dla szkół https://www.programdlaszkol.org/program/broszury-i-poradniki, takich jak:

1) pakiet materiałów edukacyjnych obejmujący:

· cztery filmy edukacyjne oparte na warsztatach kulinarnych,

· broszurę dla dzieci,

· poradnik dla rodziców,

· poradnik dla nauczycieli,

2) zestaw scenariuszy zajęć edukacyjnych wraz z materiałami pomocniczymi, w tym 2 filmy edukacyjne.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Zebrania z rodzicami (zdalnie)

Może być zdjęciem przedstawiającym jedzenie i tekst „kl. -26.01 (wtorek)- 16:30 kl.Il -27.01 (środa) 17:30 kl. 26.01 (wtorek) 17:30 kl. IV- 27.01 (Å›roda) 18:00 29.01 (piÄ…tek) 16:30 kl. 26.01 (wtorek) 18:00 kl. VII- 28.01 (czwartek) -16:30 kl. VIII 29.01 (piÄ…tek)-18:00”

List Dolnośląskiego Kurator Oświaty

Informacja „Program dla szkół”

Zapraszamy do udziału w konkursie  Piosenki Niemieckojęzycznej

poniżej udostępniamy regulamin i dokumenty wymagane przy zgłoszeniu

POMAGAMY
Chcielibyśmy w tym roku wspomóc fundację:
„Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”
Pomóżmy chorym dzieciom. Sprawmy, aby na ich buziach
pojawił się uśmiech
Zbieramy nowe gry planszowe, klocki LEGO albo książki dla dzieci

Zrobimy wspólne zdjęcie ze wszystkimi i wyślemy razem z
prezentami na święta.
Prezenty przynosimy do 7 grudnia??

Obraz może zawierać: tekst

Zapraszamy 9 listopada 2018r. o godz. 17.00 na Wieczornicę z okazji Narodowego Święta Niepodległości

szczegóły poniżej 🙂

wieczornica plakat 2

Zapraszamy do udziału w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Patriotyzm dawniej i dziś” organizowanym w naszej szkole – szczegóły w regulaminie poniżej:)

regulamin konkurs plastyczny patriotyzm dawniej i dziś pop(1)

Na prośbę Anny Zalewskiej

Minister Edukacji Narodowej

w celu usprawnienia procesu informowania o rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020 przekazujemy  w załączeniu specjalny plakat przygotowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Jednocześnie informujemy, że na stronie www.men.gov.pl/rekrutacja zostały zamieszczone najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące rekrutacji, terminy egzaminów po szkole podstawowej oraz gimnazjum, a także sposób punktowania ocen na świadectwie oraz wyników egzaminów. Strona będzie aktualizowana i uzupełniana o nowe treści.

plakat_rekrutacja

Warto przeczytać: