„Szkoła Pamięta”

Braliśmy udział w akcji „Szkoła pamięta”. Zwraca ona uwagę młodych na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią naszej małej ojczyzny. Pamiętamy o naszych byłych pracownikach, nauczycielach, dyrektorach, uczniach naszej szkoły oraz ludziach zasłużonych dla naszej miejscowości a także o tych, którzy walczyli za naszą wolność ❤️ Może ktoś z Państwa chciałby podzielić się informacjami, pamiątkami historycznymi, ciekawostkami o naszej miejscowości ? Chcemy aby te historie „zagościły” w pamięci kolejnych pokoleń.

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i tekst „LATTO UGENIUSZ 06.02 1949 29.04.2007 4.2007 ANNA 06. 08 195 05. 01 201 VEEIEND SMILE BLD”
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, odzież wierzchnia i drzewo
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i kwiat
Brak dostępnego opisu zdjęcia.