Dzień Edukacji Narodowej

„Wdzięczne serce jest magnesem, który przyciąga cuda.” A. Maciąg. Dziękujemy . Super być z Wami na co dzień i od święta 🙂 Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole to święto nas wszystkich ! Razem możemy „góry przenosić” 💪

Dziękujemy wszystkim za przesłanie życzeń – kontakt osobisty utrudniony, ale dotarły do nas życzenia drogą elektroniczną, pocztą polską, telefonicznie. Bardzo nam miło 🙂

Obraz może zawierać: jedzenie, tekst „X网 Dzień Nauczyciela”
Obraz może zawierać: roślina i w budynku
Obraz może zawierać: tekst
Obraz może zawierać: 1 osoba

Obraz może zawierać: tekst „Dom Pomocy Społecznej Sosnówce Szanowni Państwo wszystkim życzenia Edukacji zlożyć sobistym Narodowej najlepsze oraz z okazji Dnia pragniemy wżyciu pracownikom oświaty pomyslności zdrowia, samych dobrych dni. młodego pokolenia przynosi jak praca oraz daje satysfakcjez wychowanie wyksztalcenie Niech najlepsze Państwa owocne troska młodzieży: tworzycie prepszlość jaką niewątpliwie dzieci przekonanie, ksztalt. szacunku Państwu lepszy uznania rodzieóm, Niech towarzyszy Życzymy wielu wychowanków sukcesów, radości, Życzą Malec Kadra DPS Jaroslaw Samorząd Dyrektor Sosnówka 2020”
Obraz może zawierać: kwiat i roślina
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Obraz może zawierać: w budynku