UWAGA WAŻNE

Szanowni Państwo ! W związku z rozsyłaniem przez Pana Wójta pisma dotyczącego konieczności zapisywania dzieci do innych szkół podstawowych w gminie, Dyrektor Łucja Balcerek informuje:

• zgodnie z obowiązującym prawem, wg informacji uzyskanej w dniu 21.07.2020 we Wrocławiu od p. Romana Kowalczyka- Dolnośląskiego Kuratora Oświaty- nasza szkoła ISTNIEJE !!!
  • działania podjęte przez Pana Wójta Mirosława Kalatę, dotyczące szkoły, nie są poparte prawem. Postępowanie administracyjne NADAL TRWA. Czekamy na stanowisko MEN.
    Wiedząc, że PRAWO jest po naszej stronie cierpliwie, nie ulegając szantażom czekamy na rozwój wydarzeń. Jesteśmy przekonani, że od 01.09.2020r będziemy RAZEM i w naszej szkole!
    Pozdrawiam Łucja Balcerek.