Zakończyliśmy rok szkolny 2019/ 2020

25 czerwca uczniowie klasy ósmej ostatni raz przybyli na uroczysty apel. Otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Życzymy wszystkim powodzenia na dalszych ścieżkach życia i mamy nadzieję do zobaczenia …

Natomiast 26.06.2020 roku zwracając uwagę na wytyczne GIS i MEN zostały rozdane świadectwa , nagrody w wielu dziedzinach dydaktyki i wychowania oraz za udział w licznych konkursach organizowanych podczas zdalnej nauki. Pozostałym uczniom szkoły. Każdy uczeń wracał do domu z torbą pełną niespodzianek. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, przewodniczącej komisji społecznej pani Halinie Kacprzak, wychowawcom i pozostałym sponsorom za ufundowanie dzieciom nagród.

Pani dyrektor podsumowała czas nauki, podziękowała za pracę i zaangażowanie oraz za okazanie serca naszej szkole. Cytując otrzymany list od Pani Wiceminister Edukacji Narodowej Marzeny Machałek zaprosiła wszystkich na ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021, które odbędzie się 1 września .

Ten rok zakończyliśmy hasłem „Twoje, Moje, Nasze SERCE dla szkoły”.

Dołączamy list skierowany do Państwa od Pani Wiceminister Edukacji Narodowej Marzeny Machałek

Obraz może zawierać: jedzenie
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją i na zewnątrz
Obraz może zawierać: niebo, drzewo, most i na zewnątrz
Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją i na zewnątrz, tekst „OJE NOJE ASZE”
Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją i dziecko