Piknik Rodzinny

Dzień Dziecka to wspaniała okazja do wspólnej zabawy. Na dużych i małych czekają niespodzianki i atrakcje i tak było w sobotę na placu przy naszej szkole podczas Pikniku Rodzinnego: zabawy bańkami mydlanymi, malowanie twarzy, dmuchane zamki dla najmłodszych, kolorowe tatuaże, wodna siatkówka, ping pong, gra na instrumentach muzycznych, kurs pierwszej pomocy, strzały z broni laserowej, zabawa kolorami z proszkiem holi, bieg rodzinny, wodna kurtyna – to tylko niektóre, z których można było korzystać, było ich naprawdę bardzo dużo.

Czas na pikniku umilały występy artystyczne przygotowane przez szkolny zespół muzyczny Stars.  Wszystkie dzieci otrzymały upominek oraz zaproszenie  do Seidorf Mountain Resort w Sosnówce na zabawę na „dmuchańcach”.

Czerpiąc radość ze wspólnej zabawy można było się posilić daniami z grilla, słodkościami, owocami, lodami.

Piknik zorganizowany był dzięki współpracy wielu ludzi z najbliższego środowiska: pracowników szkoły, rodziców uczęszczających do szkoły dzieci, Radę Sołecką z Sosnówki, Pracownię Stolarską Liczyrzepy 13 w Sosnówce, OSP w Sosnówce.

Radości jaka towarzyszyła uczestnikom pikniku nie da się opisać, tu warto przyjść i zobaczyć. Atmosfera była fantastyczna, miło było widzieć tyle radosnych buzi w jednym miejscu, wielu ludzi mimo pędu dnia codziennego zatrzymało się na chwilę , aby pobyć razem i cieszyć się chwilą.

Uczestnicy pikniku wypowiadali się bardzo pozytywnie na temat organizacji imprezy, uważają, że jest na bardzo wysokim poziomie, czuje się, że środowisko jest zintegrowane.