Jarmark z Zającem

Tradycją naszej szkoły jest organizowanie „Jarmarku z zającem”, w tym roku odbył się w niedzielę 07.04.2019 r. Cieszymy się bardzo, że na nasze zaproszenie odpowiedziało wielu mieszkańców pobliskich okolic i przybyło do szkoły wspólnie spędzić czas. Sala sportowa „pękała w szwach”. Podczas spotkania w punkcie gastronomicznym była możliwość zjedzenia pysznego posiłku , ciasta, dania zimne i gorące przygotowane przez rodziców uczniów, a także lokalnych kucharzy rozchodziły się jak świeże bułeczki. Na kiermaszu z ozdobami świątecznymi można było przygotować się do udekorowania mieszkań pięknymi własnoręcznie przygotowanymi przez uczniów, rodziców i pracowników szkoły ozdobami. Przybyłym gościom czas umilały występy artystyczne naszych uczniów oraz zabawy i konkursy przygotowane specjalnie na tę okazję dla małych i dużych.

Wszystkim sponsorom bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie naszej inicjatywy, Państwa pomoc jest dla nas ważna. Wspólnie zorganizowaliśmy cudowną imprezę, która integruje mieszkańców małych miejscowości, dzieciom sprawiła wiele radości, dorośli mieli możliwość spotkania się, porozmawiania, odpoczynku od codziennej gonitwy. Na twarzach wielu osób gościł uśmiech i o to nam chodziło. Podczas wspólnego spotkania zebraliśmy środki finansowe, które zasiliły konto Rady Rodziców i zostaną w całości wydane na nasze dzieci: doposażymy sale lekcyjne i przedszkolne, a także uatrakcyjnimy uczniom pobyt na zielonej szkole. Dziękujemy Państwu za okazaną życzliwość, przybycie i miłe słowa.

Kolejny jarmark już za rok. Serdecznie zapraszamy. Fotorelacja z jarmark w galerii – zakładka wydarzenia szkolne. 🙂

W tym roku czekamy na Państwa 1 czerwca podczas PIKNIKU RODZINNEGO.