Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019

03.09.2018r. spotkaliśmy się na placu przed szkołą aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny. Przywitało nas wiele zmian – największa to taka, że wszyscy uczniowie uczyć się będą w budynku na ul. Szkolnej 5. Sale są dostosowane do potrzeb edukacyjnych, jest wiele nowych atrakcji, sprzętu multimedialnego oraz kilku nowych pracowników.

Był to ważny dzień. Bardzo serdecznie witamy wszystkich, wyjątkowo tych, którzy pierwszy raz przekroczyli mury naszej szkoły PIERWSZOKLASISTÓW oraz nowych uczniów w innych klasach. W tym dniu Pani Dyrektor naszej szkoły powitała również najmłodsze dzieci „PRZEDSZKOLAKI”, które w tym roku szkolnym będą się bawić i poznawać świat na ul. Strażackiej 7.  Bardzo cieszymy się z przybycia na uroczystość rodziców, dziadków, przyjaciół szkoły. Już dziś  zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane w naszej szkole. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia, ciekawych przygód oraz samych sukcesów dydaktycznych….