Rekrutacja do szkoły i oddziału przedszkolnego

Trwa rekrutacja do szkoły i oddziału przedszkolnego na kolejny rok szkolny 2022/2023- więcej informacji w zakładce DLA RODZICA- REKRUTACJA

Nasza szkoła jest INNA niż wszystkie ! Wyróżnia się przede wszystkim rodzinną atmosferą i indywidualnym podejściem do ucznia – żaden z nich nie jest dla nas tylko kolejnym numerem w dzienniku. Dzięki niewielkim klasom każde dziecko jest zauważone i jest dla nas wyjątkową, niepowtarzalną osobowością, której chcemy:

  • dać możliwość odnalezienia swojego potencjału;
  • towarzyszyć w nauce samodzielności i odpowiedzialności;
  • dopasować proces nauczania do indywidualnych możliwości i potrzeb;
  • pomóc w razie trudności zarówno w ramach obowiązkowych zajęć dydaktycznych jak i wybranych zajęć pozalekcyjnych.

Oprócz pomocy w ramach podstawowego toku nauczania oferujemy również możliwość doskonalenia swoich talentów w ramach zajęć pozalekcyjnych oraz uczestniczenia w projektach i wielu różnych wydarzeniach, które sprawiają, że nauka staje się potrzebą płynącą z naturalnego zaspokajania ciekawości świata. Motywujemy naszych uczniów do ruchu i aktywnego spędzania czasu, dlatego proponujemy  zajęcia sportowe w ramach lekcji wychowywania fizycznego, zajęć tanecznych, wyjazdów na basen  oraz SKS (Szkolnych Klubów Sportowych) i UKS (Uczniowskich Klubów Sportowych) gdzie trenujemy narciarstwo biegowe oraz biathlon. Szkoła prowadzi zajęcia z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania. Uczniowie podczas zajęć mają do dyspozycji świetnie wyposażone (tablice interaktywne, ekrany dotykowe, laptopy i tablety) sale lekcyjne i salę gimnastyczną oraz pracownię informatyczną i językową, bibliotekę, czytelnię oraz stołówkę. W szkole funkcjonuje świetlica do godziny 17.00.

Zaletą szkoły jest jej położenie w pięknym otoczeniu natury, tuż przy lesie oraz zbiorniku „Sosnówka” z widokiem na Karkonosze. Dzięki czemu uczniowie mogą prowadzić obserwację przyrody i wykorzystywać ją podczas zajęć. To wyjątkowe miejsce jest prawdziwą, bezpieczną oazą spokoju.

Bezpośrednio przed obiektem znajduje się bezpłatny, duży i wygodny parking, który stanowi udogodnienie dla wszystkich zmotoryzowanych. Dodatkowo w odległości około 100 metrów od obiektu znajduje się przystanek autobusowy (PKS i MZK) co umożliwia  dojazd.

Dysponujemy kilkoma wolnymi miejscami na rok szkolny 2022/2023 w klasach 2-8, zachęcamy do składania dokumentów.