Wieczór pełen magi- wspólne kolędowanie

Wszystko ma swój czas. A to co wartościowe i najważniejsze zawsze rodzi się w prawdziwych relacjach między ludźmi. Nam i Wam udało się choć na chwilę zatrzymać w tym pędzie zdarzeń . Bardzo cieszymy się, że w tak licznym gronie mogliśmy obejrzeć jasełkowe przedstawienie przygotowane przez uczniów szkoły, posłuchać kolęd zagranych na skrzypcach, dzwonkach diatonicznych. Pięknie wybrzmiewały kolędy odśpiewane przez tak liczny chór przybyłych gości. Choinka przed szkołą mieni się blaskiem świątecznych lampek, które zabłysły w magiczny wieczór. Dziękujemy wszystkim za przybycie, a organizatorom za przygotowanie wspaniałej uroczystości i pięknych ozdób, które będą dekorowały nasze domy w okresie świąt.

„Uwierzymy kolejny raz,
w jeszcze jedno Boże Narodzenie.
I choć przygasł świąteczny gwar,
bo zabrakło znów czyjegoś głosu,
przyjdź tu do nas i z nami trwaj,
wbrew tak zwanej ironii losu.”