POMAGAMY
Chcielibyśmy w tym roku wspomóc fundację:
„Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”
Pomóżmy chorym dzieciom. Sprawmy, aby na ich buziach
pojawił się uśmiech
Zbieramy nowe gry planszowe, klocki LEGO albo książki dla dzieci

Zrobimy wspólne zdjęcie ze wszystkimi i wyślemy razem z
prezentami na święta.
Prezenty przynosimy do 7 grudnia??

Obraz może zawierać: tekst

Zapraszamy 9 listopada 2018r. o godz. 17.00 na Wieczornicę z okazji Narodowego Święta Niepodległości

szczegóły poniżej 🙂

wieczornica plakat 2

Zapraszamy do udziału w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Patriotyzm dawniej i dziś” organizowanym w naszej szkole – szczegóły w regulaminie poniżej:)

regulamin konkurs plastyczny patriotyzm dawniej i dziś pop(1)

Na prośbę Anny Zalewskiej

Minister Edukacji Narodowej

w celu usprawnienia procesu informowania o rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020 przekazujemy  w załączeniu specjalny plakat przygotowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Jednocześnie informujemy, że na stronie www.men.gov.pl/rekrutacja zostały zamieszczone najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące rekrutacji, terminy egzaminów po szkole podstawowej oraz gimnazjum, a także sposób punktowania ocen na świadectwie oraz wyników egzaminów. Strona będzie aktualizowana i uzupełniana o nowe treści.

plakat_rekrutacja

Warto przeczytać: