Trwa rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Informujemy, że trwają zapisy na kolejny rok szkolny do klasy I i do oddziału przedszkolnego (dzieci od 3 – go roku życia). Zainteresowanych informujemy, że dysponujemy kilkoma miejscami w klasach 2-8 :). W kolejnym roku szkolnym zapewniony będzie bezpłatny dojazd do i ze szkoły również z Osiedla Słoneczna Dolina. Zachęcamy do poznania naszej placówki w dogodnym dla Państwa terminie- po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu wizyty. Jesteśmy otwarci na rozmowy i sugestie, odpowiemy na nurtujące Państwa pytania.

Karty zapisu dziecka dostępne są w sekretariacie szkoły lub można pobrać w zakładce „dla rodzica- rekrutacja”.

Jesteśmy szkołą  przyjazną 🙂  gdzie uczymy: współpracy, nie rywalizacji! Szacunku dla drugiego człowieka, nie uległości i posłuszeństwa! Zdobywania wiedzy, a nie stopni! Odnoszenia sukcesu na miarę indywidualnych możliwości! Odkrywania swoich mocnych stron i poczucia własnej wartości!